Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68792

Jurist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • hangete (sh. riigihangete) alase dokumentatsiooni (protokollid, haldusaktid jm) ettevalmistamine ja hankekomisjonide töös osalemine
  • hankelepingute ettevalmistamine
  • hangete planeerimisprotsessis osalemine ning vastavate protsesside osas juriidiline nõustamine
  • osalemine õiguslike vaidluste lahendamisel kohtus
  • vallavalitsuse liikmete, volikogu liikmete, valla allasutuste juhtide ja vallakantselei ametnike juriidiline nõustamine hankeid puudutavates küsimustes
  • planeerimis-, elamu-, ehitus- ja maaõiguse alane juriidiline tegevus

Ootused kandidaadile

  • juriidiline kõrgharidus ning erialane töökogemus vähemalt 1 aasta
  • analüütiline mõtlemine
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus (suuline, kirjalik)
  • korrektsus ja täpsus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ning vene ja inglise keele oskus kesktasemel
  • initsiatiivikus ja iseseisvus
  • hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd avalikus teenistuses
  • toetavat ja sõbralikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Elulookirjelduse koos sooviavaldusega palume saata hiljemalt 09. juuniks 2006.a. Rae Vallavalitsuse aadressil: Aruküla tee 9 Jüri alevik Rae vald Harjumaa 75301, märgusõna “Juristi konkurss”.

Tööpakkumise number
#68792
Jurist