Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50608

Jurist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kontrollib lepingute vastavust seadustele ning vajadusel koostab ise lepinguid
Nõustab õigusalaselt divisjoni isikkoosseisu
Esindab divisjoni õiguskaitseorganites, riigi- ja omavalitsusasutustes
Tutvustab uusi seadusi ning vajadusel viib läbi õigusalast väljaõpet
Juhib ja viib läbi teenistuslikku juurdlust
Analüüsib seisukohavõtuks saabunud seaduste, eeskirjade jm õigusaktide eelnõusid

Ootused kandidaadile

Juriidiline kõrgharidus
Vähemalt 2 aastat erialast töökogemust
Eesti keele oskus kõrgtasemel
Inglise keele oskus kõrgtasemel
Head teadmised avalikku teenistust, kaitseväeteenistust, lepinguid ja töösuhteid reguleerivast seadusandlusest
Hea suhtlemis-ja väljendusoskus
Arvuti kasutamise oskus
Hea pingetaluvus
Algatusvõime, oskus iseseisvalt töötada
Vastavus avaliku teenistuse seaduses esitatud nõuetele

Ettevõte pakub

Vastutusrikast ja arenguvõimalustega tööd
Täiendkoolitust
Stabiilset palka
Riigiasutusele omaseid soodustusi

Tööpakkumise number
#50608

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 8800 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. september 2005
Kuulutus sisestati:
1. september 2005

Ämaris paiknev Õhuseiredivisjon on õhuväe koosseisu kuuluv taktikaline üksus. Õhuseiredivisjoni ülesanne on osana NATINADSst Eesti Vabariigi õhuruumi ja selle lähiümbruses lendavate objektide avastamine ja identifitseerimine, kasutades kõiki üksuse kasutuses olevaid seire- ja sidevahendeid.

Vaata rohkem

Jurist