Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #362117

Jurist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ülemate juriidiline nõustamine;
  • Nõustamine haldusõiguse, lennundusõiguse ja rahvusvahelise humanitaarõiguse ja sõjaõiguse küsimustes;
  • Õigusaktide, käskkirjade ja kirjade projektide õiguslikkuse hindamine.

Ootused kandidaadile

  • Juriidiline kõrgharidus, soovitavalt magistrikraad või sellega võrdsustatud haridustase;
  • Eelnev töökogemus õiguse ala ja riigiasutuses;
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
  • Hea suhtlemisoskus, hea pingetaluvus, algatus- ja analüüsivõime;
  • Väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendamise oskus.

Ettevõte pakub

  • Perspektiivikat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
  • Kaasaegseid töötingimusi, töövahendeid ja –tehnikat;
  • Stabiilset palka;
  • Erialast taseme- ja täiendkoolitust;
  • Põhipuhkust 35 kalendripäeva;
  • Tasuta sportimisvõimalusi;
  • Tööandja transporti.

Lisainfo

Asukoht
Ämari, Vasalemma vald, Harjumaa

Tööaeg:

E-N 8.15-17.00 ja R 8.15-15.45

Kontakt
Agnes Lukats – 56952660, 7171615

Tööpakkumise number
#362117
Jurist