Värsked tööpakkumised

Jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211106

Tööpakkumise number

211106

Töö kirjeldus

Juristi peamisteks ülesanneteks on:
- vallavolikogu ja vallavalitsuse õigusaktide eelnõude seadustele ja kehtivatele õigusaktidele vastavuse kontrollimine, vajadusel õigusaktide eelnõude koostamine, eelnõudele õigusliku hinnangu andmine ja muudatusettepanekute tegemine;
- lepingute projektide koostamine, lepingute vormistamine, lepingute seadustele vastavuse kontrollimine ja vajadusel lepingutesse muudatusettepanekute tegemine;
- lepingute süstematiseerimine, kehtivuse jälgimine ja lõppenud lepingute arhiveerimiseks ettevalmistamine;
- vallavalitsuse sisemiste asjaajamisdokumentide koostamine;
- vallavolikogu ja -valitsuse liikmete, vallavalitsuse ametnike ja valla hallatavate asutuse juhtide nõustamine ametialastes juriidilistes küsimustes;
- valla esindamine kohtus ja teistes õiguskaitseorganites.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- juriidilist kõrgharidust;
- riigi põhikorra, avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmist ja kasutamisoskust;
- kohalikku omavalitsust reguleerivate ja töövaldkonnaalaste õigusaktide ning asjaajamiskorra aluste tundmist;
- head analüüsi- ja algatusvõimet;
- head suhtlemisoskust ja pingetaluvust;
- kohusetundlikkust ja korrektsust;
- head meeskonnatöö oskust;
- eesti keele oskust kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskust kesktasemel;
- arvuti kasutamise oskust (Word, Excel, Outlook, Internet).

Kasuks tuleb:
- töökogemus riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses;
- isikliku sõiduvahendi ja juhtimisõiguse olemasolu.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust:
- rakendada oma teadmisi ja oskusi Jõelähtme valla huvides;
- teha huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas;
- kasutada avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;
- töötada meeldivas kollektiivis.

Lisainfo

CV ja sooviavaldus koos haridust tõendava dokumendi ärakirjaga ning palgasooviga saata Jõelähtme Vallavalitsusse aadressil Jõelähtme küla 74202 Jõelähtme vald Harju maakond või e-posti aadressil Maire.Kivistu(ät)joelahtme.ee. Info telefonil 605 4884,

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
22. november 2010
Kuulutus sisestati:
2. november 2010