Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #805125

JURIST

CVKeskus.ee klient
Eesti
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu igapäevased tööülesanded:

  • ameti töös vajalike õigusaktide muudatusettepanekute ja kooskõlastamiseks edastatud eelnõude kohta arvamuste koostamine
  • ameti teiste osakondade ja töögruppide juriidiline nõustamine
  • õiguslike analüüside koostamine
  • õiguslikku põhjendamist vajavate kirjade koostamine

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on:

  • magistrikraad õigusteaduses või oled seda lähiajal omandamas
  • väga hea eesti ning kesktasemel inglise keele oskus
  • kasuks tuleb erialane töökogemus ja eelnev praktiline kogemus õigusloome või kohtumenetluse valdkonnas

Pakume sulle võimalust töötada ägedatest kolleegidest koosneva asjatundliku ja entusiastliku meeskonnaga, õppida iga päev midagi uut ning arendada ennast.

Tööpakkumise number
#805125

Info

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2022
Kuulutus sisestati:
12. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

JURIST