Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #462392

Jurist

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- õigusnõustamine kliendiga kohtumisel;
- klientidega suhtlemine ja nõustamine telefoni ja e-kirja teel;
- klientide esindamine kohtu- ja kohtuvälises menetluses;
- hagide koostamine ja vastamine;
- juriidiliste ja õigusalaste dokumentide koostamine ning analüüs.

Ootused kandidaadile

- juriidiline kõrgharidus (magistrikraad või sellega võrdsustatud haridustase õigusteaduses);
- kõrgtasemel eesti keele oskus ja/või vene keele oskus;
- hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
- teadmised seadustest, õigusaktidest ja asjaajamisest;
- kehtivas õiguses hea orienteerumine;
- kohusetunne, korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel;
- iseseisva töö tegemise oskus, tööpäeva planeerimisoskus;
- väga hea arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

- stabiilset tööd;
- kaasaegset töökeskkonda;
- eneseteostust- ja arenemisvõimalust;
- paindlikku graafikut.

Lisainfo

Kandideerimisel palume täpsustada millises Eesti linnas (büroos) soovib kandidaat töötada. Eesti Õigusbüroo kontorid asuvad kõikides suuremates Eesti linnades - Haapsalu, Jõgeva, Jõhvi, Kuressaare, Kärdla, Narva, Paide, Põlva, Pärnu, Rakvere, Tallinn, Tartu, Valga, Viljandi, Võru. Palume valiku teha vastavalt eelnevalt nimetatud linnade vahel. Kui kandidaat soovib kodukontoris töötamise võimalust ja/või osalise töökoormusega töötamist, siis palume seda märkida kaaskirjas.

Tööpakkumise number
#462392
Jurist