Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166907

Juriidilise osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võru Linnavalitsuse ja tema hallatavate asutuste õigusalane nõustamine, lepingute ja õigusaktide koostamine, Võru Linnavalitsuse esindamine kohtus, riigihanke hankemenetlustes ning muude osakonna põhimääruses loetletud ülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

  • juriidiline akadeemiline kõrgharidus;
  • soovitav 3-aastane õigusalane töökogemus;
  • kirjade ja lepingute ettevalmistamise oskus;
  • analüüsivõime;
  • valmisolek meeskonnatööks;
  • hea pingetaluvus.

Ettevõte pakub

* Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid võimalusi;
* huvitavat ja vastutusrikast tööd;
* professionaalsete oskuste arendamise võimalust.

Lisainfo

Avaldus ja CV ametikohale kandideerimiseks palume saata 20. oktoobriks 2008. a aadressil Võru Linnavalitsus, Jüri 11 65620 Võru , märgusõnaga ”ametikoha konkurss”.

Tööpakkumise number
#166907

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem