Värsked tööpakkumised

Juriidilise osakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92708

Tööpakkumise number

92708

Töö kirjeldus

Juriidilise osakonna juhataja põhilisteks tööülesanneteks on klientide ja kolleegide nõustamine erialastes küsimustes, lepingute ja nõuete õiguslik analüüs, klientide ja oma ettevõtte esindamine kohtus ning 8-inimeselise osakonna töö sisuline juhtimine ja töö korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et kandideerides on Teil vähemasti 2-aastane tulemuslik erialane töökogemus ja lõpetatud õigusalane kõrgharidus. Valdate eesti ja inglise keelt, suudate läbirääkimisi pidada ja olete huvitatud äri- ja võlaõigusest.

Pakume võimalust ulatuslikuks kohtupraktikaks ja enesetäiendamiseks, väljakutset nii juhina kui spetsialistina, võimalust töötada valdkonna juhtivas ettevõttes ja head sissetulekut.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus hiljemalt 12. veebruariks k.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn, või faksile 667 1521. Lähem informatsioon telefonil 667 1520 või www.lindorff.com. Kandideerijate avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2007

Lindorff Grupp on krediidijuhtimise teenuste turuliider Baltikumis ja Põhjamaades. Pakume teenuseid krediidikontrollist ja arvete väljastamisest ning monitooringust kuni tasumata arvete kohtuliku sissenõudmiseni. Samuti ostame klientidelt võlanõuete portfelle. Lindorff Grupis on üle 1500 töötaja kokku seitsmes riigis: Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Eestis, Lätis ja Leedus. Grupi 2005. aasta käive oli 249 miljonit eurot. Lindorff on edukalt tegutsenud Eesti turul alates 1997. aastast. 2005. aastal edastati Lindorff Eesti AS käsitlusse 40 000 võlanõuet. Praegu töötab Lindorff Eesti AS-is 33 töötajat.