Värsked tööpakkumised

Juriidilise osakonna assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 150716

Tööpakkumise number

150716

Töö kirjeldus

Juriidilise osakonna töötajate assisteerimine, sh:
-osakonna dokumentatsiooni haldamine
-suhtlemine notarite, kohtutäiturite ja kohtuga
-aruandluse koostamine
-kokkulepete ettevalmistamine
-menetlusinfo kajastamine andmebaasis

Nõudmised kandidaadile

-hea suhtlemisoskus
-arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)
-väga hea hea eesti keele ja hea vene keele oskus

Kasuks tuleb:
-varasem töökogemus assistendina

Stabiilset tööd nooruslikus ja sõbralikus kollektiivis ning selget vastutuspiiri. Ametialase kvalifikatsioon tõstmist toetab hästi toimiv koolitussüsteem ja arenemisvõimalused firmasiseselt. Lisaväärtusena pakume sportimisvõimalusi, kultuuriürituste pileteid ning väärtustame ühisüritusi. Samuti on meie jaoks tähtis toetada BIGi töötajate eraelus toimuvaid olulisi sündmusi. BIGi kontor asub Tartu südalinnas.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. mai 2008
Kuulutus sisestati:
6. mai 2008

Balti Investeeringute Grupi Pank AS (BIG) on tarbimislaenude väljastamisele spetsialiseerunud pank. BIG on Baltimaades tegutsevate universaalpankade ja liisingfirmade järel üks suurimaid laenuandjaid eraisikutele ja ettevõtetele. BIGi missiooniks on teha kiire ja paindlik laenuteenus lihtsalt ja mugavalt kättesaadavaks nii eraisikutele kui ettevõtetele. Korporatsioonis töötab kokku ligi 500 inimest. Lisainfo www.big.ee .