Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338809

Jumestaja Konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 14. aprill 2014
Kuulutus aegub:28. aprill 2014

Töö kirjeldus

  • klientide sõbralik, kiire ja professionaalne teenindamine,
  • toodete ja -teenuste vajadusepõhine tutvustamine ja aktiivne müük,
  • klientide nõustamine ja parimate lahenduste pakkumine.

Ootused kandidaadile

  • Sul on hea suhtlemisoskus nii eesti, vene kui ka inglise keeles,
  • Sa omad meeskonnatöö oskust ning kogemust,
  • Sa oled valmis võtma vastutust oma töö tulemuste ja iseenda arengu eest,
  • Sa oled emotsionaalselt intelligente, empaatiavõimeline ja abivalmis.

  • Keskhariduse olemasolu
  • Kasuks tuleb ka soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • nooruslikku ning professionaalset meeskonda
  • kaasaegset töökeskkonda
  • head eneseteostus- ja karjäärivõimalust
  • head töötasu ja tulemustest sõltuvat lisatasu

Tööpakkumise number
#338809

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2014

Voel OÜ on ainuke Micabella mineraalmeigi maaletooja Eestis. Firma eesmärgiks on kinnitada oma positsioon ja tugev areng Baltimaade meigiturul. Samuti on meie sihiks tugev puhta ja naturaalse make-upi propageerimine. Otsime oma müügitiimi tugevaid ja teotahtelisi noori, kellel on soov õppida ja areneda meie ettevõttes ja mõista täiesti uut sõna meigimaailmas.

Vaata rohkem