Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62100

Julgeolekuohvitser

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Korraldab väeosa julgeoleku alast tegevust, vastutab väeosa julgeolekualase tegevuse eest s.h julgeolekualase riskianalüüsi koostamine ja pidev täiendamine, dokumentatsiooni koostamine ja haldamine, Lääne-Viru Garnisoni (Tapa sõjaväelinnak) komandandi ülesannete täitmine, turvavarustuse korraldamine, turvaalade planeerimine, julgeolekualase väljaõppe koordineerimine ja korraldamine, personali julgeolekualane nõustamine

Ootused kandidaadile

  • riigikeele oskus kõrgtasemel
  • arvutikasutamise oskus (Word, Excel)
  • füüsiliselt heas vormis
  • B-kategooria ja soovitav C-kategooria juhiload
  • soovitav erialane kõrgharidus
  • soovitav töökogemus juhina (vähemalt 2 alluvat)
  • soovitav vene keele ja inglise keele oskus kesktasemel
  • soovitav vähemalt reservlipnik
  • soovitav riigisaladuse loa olemasolu tasemega „salajane”
  • kasuks tuleb töökogemus esialgsete uurimistoimingute läbiviimisel

Ettevõte pakub

  • vastutusrikas töö
  • stabiilne palk ja töökoht
  • eneseteostusvõimalus

Lisainfo

Ametikoha auaste kapten

Avaldus, elulookirjeldus (CV) ning nõuete täitmist tõendavate dokumentide koopiad palume saata posti teel märgusõnaga „Kandideerimine“ aadressil Loode 35 Tapa 45106 Lääne-Virumaa.

Kandideerimise lõpptähtaeg on 30. aprill 2006. a.

Tööpakkumise number
#62100