Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622796

Julgeoleku spetsialist

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tagada häire- ja valvesüsteemide toimimine, nende hoolduse korraldamine, hoolduslepingute täitmise järgmine ning valvesüsteemide arendamine.

Nõudmised kandidaadile

 Infotehnoloogia alast kutse- või kõrgharidust
 Eesti keele oskust kesktasemel
 Inglise keele erialast oskust (infotehnoloogia)
 Võrguseadmete haldamise kogemust
 Vastavust riigisaladusele juurdepääsu loa andmiseks esitatavatele nõuetele ja nõusolekut Kaitseväe poolseks taustakontrolliks

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME
 puhkust 35 päeva aastas
 kindlat sissetulekut
 arenguvõimalusi ja täiendõpet
 tasuta sportimisvõimalusi lepingulistes spordiklubides üle Eesti
 tasuta transporti Tapalt Tallinna ja Rakvere suunal
TEENISTUSTASU
Töötasu 2100 eurot (bruto)

Tööpakkumise number
#622796

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik või lepinguline
Kuulutus aegub:
3. november 2019
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2019

1. jalaväebrigaad on Kaitseväe peamine manööverüksus, kuhu kuulub enamik ajateenistuse jooksul väljaõpetatavatest üksustest. Brigaadi koosseisu kuuluvad tegevväelastest koosnev kiirreageerimisvõimega jalaväepataljon Scoutspataljon, Kalevi- ja Viru jalaväepataljonid, tagalapataljon, pioneeripataljon, õhutõrjepataljon ning suurtükiväepataljon.

Vaata rohkem