Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674114

Juhtumikorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Kuni 1103 €/kuus
Kuulutus sisestati: 28. oktoober 2020
Kuulutus aegub:13. november 2020

Töö kirjeldus

Juhtumikorraldaja põhiülesanneteks on:

  • tugiisikute töö korraldamine,
  • tugiisikute värbamise protsessis osalemine ning nende tööks ettevalmistamine,
  • tugipaaride ettevalmistamine ja töös hoidmine,
  • koostöö lapse võrgustikuga,
  • aruandlus.

Ootused kandidaadile

Sobid suurepäraselt kandidaadiks, kui:

  • Sul on sotsiaaltöö, eripedagoogika või psühholoogia kõrgharidus,
  • oled väga hea suhtleja, täpne, terane ja algatusvõimeline,
  • suudad pingelistes olukordades tasakaalukaks jääda,
  • oskad hästi meeskonnas töötada,
  • valdad kõrgtasemel eesti keelt ja suhtlustasemel vene keelt,
  • omad head arvuti kasutamise oskust.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • täiskoormusega tööd sõbralikus ja toetavas kollektiivis,
  • tähtajalist töölepingut (lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamine);
  • brutotöötasu 1103 eurot kuus,
  • põhipuhkust 35 kalendripäeva aastas,
  • koolitusvõimalusi.

Tööpakkumise number
#674114

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2020
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2020

Tallinna Perekeskus on Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti hallatav linna asutus, mis pakub lastega peredele psühholoogilist nõustamist ja toetavaid sotsiaalteenuseid.

Vaata rohkem