Värsked tööpakkumised

Juhtkonna referent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123074

Tööpakkumise number

123074

Töö kirjeldus

Referendi peamiseks ülesandeks on juhtkonna assisteerimine (ministri ja asekantslerite igapäevase asjaajamise korraldamine kooskõlas ministeeriumi põhimääruse ja asjaajamiskorraga).

Ametikoha peamiste tööülesannete hulka kuulub juhtkonna:

- kohtumiste ja asjaajamise korraldamine;
- kirjavahetusega tegelemine ning dokumentide koostamise ja haldamise korraldamine;
- koosolekute protokollimine;
- lähetuste organiseerimine.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

- keskeri või rakenduslik kõrgharidus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel ning inglise keele oskus kesktasemel;
- väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus;
- kohusetunne, täpsus ja korrektsus;
- töötahe, suhtlemis- ja koostöövalmidus;
- soov anda enda panus töökas ning arenevas meeskonnas.

Kandideerimisel tulevad kasuks:

- avaliku sektori töökogemus;
- dokumendihalduse põhitõdede tundmine;
- protokollimisalased teadmised;
- erinevate teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

- huvitavat ja perspektiivset tööd avalikus sektoris;
- mitmekülgseid enesetäiendamise võimalusi;
- tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas;
- häid töötingimusi ja –vahendeid ning avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
28. september 2007
Kuulutus sisestati:
10. september 2007

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.