Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314802

Juhtkonna assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

bürootöö korraldamine, juhtkonna jt kontoritöötajate assisteerimine ja abistamine igapäevastes töödes
suhtlemine klientide ja koostööpartneritega ning nende vastuvõtt kontoris
dokumendihaldus ja registrite pidamine
töölähetuste, nõupidamiste, pidude, väljasõitude, suvepäevade ja kliendiürituste korraldamine
info kogumine ja vahendamine organisatsioonis

Ootused kandidaadile

asjaajamise või juhiabi eriharidus, hea arvuti-, eesti, inglise, vene keele ning eneseväljendusoskus
sõbralikkus, kohusetundlikkus ja teotahtelisus

Kasuks tuleb varasem assisteerimise ja ürituste korraldamise kogemus.

Ettevõte pakub

töökohta rahvusvahelises ettevõttes
arenemis-ja koolitusvõimalusi
sportimisvõimalusi ja palju teisi omatöötaja soodustusi
kaasaegset töökeskkonda ja –vahendeid

Lisainfo

Pakume tähtajalist lepingut ajutiselt äraoleva töötaja asendamiseks. Töökoht asub Valio Eesti Tallinna kontoris.
Kandideerimiseks saatke palun oma cv koos motivatsioonikirjaga.

Tööpakkumise number
#314802

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
25. august 2013
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2013

Valio Eesti on üks suurimaid kohalikke piimatööstusettevõtteid. Peamiselt Lõuna-Eesti farmide toorpiimast valmistatud Valio Eesti tooteid leiab ka Lätist, Leedust, Venemaalt, Itaaliast, Soomest ja Ameerika Ühendriikidest. Rohkem kui 350 töötajaga Valio Eesti on juhtivaid kohalikke toorpiima kokkuostjaid, piimatoodete, sh juustude, eksportijaid ning Võru ja Laeva üks suurimaid tööandjaid. Ettevõtte tootevalikust leiab igapäevaseid, aga ka funktsionaalseid piimatooteid, mille aluseks on Valio rahvusvahelise kontserni teaduslikud uuringud ja uued tootmismeetodid. Valios läbi viidud teadustööd on hinnatud ka Nobeli preemiaga.

Vaata rohkem