Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66731

Juhtkonna assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Dokumendihaldus;

töö sissetuleva- ja väljamineva postiga,
klientide-ja koostööpartneritega suhtlemine, jooksvate küsimuste ja probleemide lahendamine telefoni, e-maili ja otsesuhtluse teel;

hinnapakkumiste koostamine;

ettevõtte osakondade vahelise suhtluse ja koostöö organiseerimine;

kontoritöö organiseerimine ja kontoritehnika korrashoiujälgimine;

kontoriruumi korrashoiu tagamine, koosolekute toimumiseks vajalike vahendite ning materjalide ettevalmistamine;

külaliste vastuvõtt,

juhi jooksvate tööülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

Rakenduslik kõrg-või kutseharidus soovitavalt assisteerimisvaldkonnas;
vähemalt kaheaastane assisteerimis-või asjaajamisalne töökogemus;
heal tasemel Word, Excel, Outlook, Internet;
väga hea eesti ja vene keele oskus ning heal tasemel inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd;
meeldivat kollektiivi.

Lisainfo

Personalipunkt Extra kliendiks on OÜ Refonda.

Tööpakkumise number
#66731