Värsked tööpakkumised

Juhtkonna assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125977

Tööpakkumise number

125977

Töö kirjeldus

Hoiad end kursis juhtkonna liikmete ajakavadega, vastutad reisikorralduse eest, abistad välismaalt tulevaid töötajaid praktiliste korralduslike küsimuste lahendamisel, aitad korraldada nõupidamisi ja külaliste vastuvõttu, tegeled nii kontori varustamise kui kirjavahetuse korraldamisega.

Nõudmised kandidaadile

Juhtkonna assistent on positiivne ja soovib teisi aidata, suudab nii asju organiseerida kui ise ära teha, on süstemaatiline ja ei jäta alustatut pooleli. Inglise ja eesti keele valdamine nii suuliselt kui kirjalikult on töötamise eelduseks, kasuks tulevad nii vene kui ka mõne skandinaavia keele oskus.

Pakume palju rahvusvahelist suhtlemist, moodsat töökeskkonda ja -vahendeid, arenguvõimalusi tulevikus ja head sissetulekut juba täna.

Lisainfo

Huvi korral palume saata oma CV ja avaldus hiljemalt 19.oktoobriks 2007.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendavate küsimuste korral helista Mercuri Urvali telefonil 667 1520. Palume märkida oma avaldusele märgusõna "Juhtkonna assistent".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2007

Tallinna kesklinnas asuv edukas ja kiirelt arenev rahvusvaheline ettevõte.