Värsked tööpakkumised

Juhtkonna assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101403

Tööpakkumise number

101403

Töö kirjeldus

Juhtkonna assistent korraldab firma asjaajamist, toetab firma tegevjuhi ja suunajuhtide tööd ning seisab hea meie kontori efektiivse tegutsemise eest.
Juhtkonna assistent vastab telefonikõnedele, korraldab posti ja elektronposti liikumist, vastutab kontoritarvikute hankimise ja kontori korrashoiu eest. Ülesannete hulka kuulub ka ärireiside korraldamine, osalemine firma külaliste vastuvõtmisel ning vajadusel koosolekute protokollimine ja suuline tõlkimine inglise keelest eesti keelde.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eeldusteks on:

  • Erialane kutse- või kõrgharidus
  • Head ametialased teadmised ja oskused (asjaajamine ja dokumentide vormistamine)
  • Juhiabi või sekretärina töötamise edukas kogemus
  • Hea eesti ja inglise keele oskus; vajalik on ka vene keele oskus
  • Levinumate arvutiprogrammide (MS Office) kasutamise oskus
  • Hea suhtlemisoskus
  • Korrektsus
  • Kiirus ja efektiivsus
  • Paindlikkus
  • Soov uusi teadmisi omandada
  • Aktiivsus
  • Järjekindlus

Pakume huvitavat püsivat tööd rahvusvahelises keskkonnas, koolitust ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke enne 09.04.2007 oma avaldus koos CV ja palgasooviga postiaadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Palun lisage avaldusele märgusõna “Juhtkonna assistent”. Lähema info saamiseks helistage Mercuri Urvalisse telefonil 667 1520.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
9. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
28. märts 2007

Meie kliendiks on Eestis juba üle kümne aasta tegutsev rahvusvaheline tootmis- ja müügiettevõte.