https://www.cvkeskus.ee/21701

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Juhtkonna assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 21701

Tööpakkumise number

21701

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on juhtkonnale vajalike kirjalike materjalide koostamine, sh kirjavahetus, aruanded, koosolekute protokollid; kohtumiste, koosolekute ja ametireiside ja majutuste korraldamine; vajaliku informatsiooni edastamine nii firmasiseselt kui ka väljapoole.


Nõudmised kandidaadile

• Sobivatel kandidaatidel on vähemalt 3-aastane sekretäri või juhiabi töö kogemus, vastav eri- või kõrgharidus, hea suuline ja kirjalik väljendusoskus nii eesti kui inglise keeles, arvutikasutamise vilumus (Word, Exceli Powerpoint, Internet), B kategooria autojuhiluba.

• Ootame kandideerima: heade suhtlemis- ja koostööomadustega, iseseisva mõtlemisega, paindlikke, abivalmis, korrektseid, kiire taibuga ning elurõõmsaid inimesi.


Ettevõte pakub

GSK pakub omalt poolt mitmekülgset ja arenevat tööd, kaasaegset töökeskkonda, töös vajalikku koolitust ja motiveerivat palka.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata AMETIKÄIGUKIRJELDUS ja MOTIVATSIOONIKIRI konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
Märgusõna: "GSK-Personal"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27 mai 2003
Kuulutus sisestati:
20 mai 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

GlaxoSmithKline on üks maailma suuremaid originaalravimeid tootvaid ettevõtteid. Eestis alustati tegevust 1992. aastal, praegu töötab Eestis üle 40 inimese.
Täiendav info www.gsk.com