Värsked tööpakkumised

Juhtivspetsialist (Tartu)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234092

Tööpakkumise number

234092

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks Võrguehituse Lõuna piirkonna meeskonnas on kesk- ja madalpinge välisvõrgu projektide kontrollimine.

Nõudmised kandidaadile

Otsime just Sind, kui:
• omad A-pädevustunnistust
• Sul on tehniline kõrgharidus
• omad pikaajalist töötamise kogemust töödejuhina elektrivõrkude ehituse alal
• oled oma töös täpne, korrektne, nõudlik ja iseseisev
• oskad kasutada AutoCAD`i
• valdad väga heal tasemel eesti keelt
• omad B-kategooria juhiluba.

Kandideerimisel annab Sulle eelise:
• Jaotusvõrgu põhiprotsesside tundmine
• hea vene keele oskus

Ettevõte pakub

Eesti Energias töötades ootab Sind:
• vaheldusrikas töö nooruslikus abivalmis meeskonnas
• väga hea võimalus enese arendamiseks
• vabadus oma tööaega paindlikult korraldada
• spordiklubi ja valik toredaid ühiseid üritusi.

Lisainfo

Töökoha asukoht soovitavalt Tartus. Kaugtöö võimalus.

Kui soovid lisainfot, vastab Sinu küsimustele projekteerimisvaldkonna juht Gustav Madis telefonil 513 1457 ja alates 01.08.2011 projekteerimisvaldkonna Lõuna piirkonna juht Hanno Priks telefonil 514 4324.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2011
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia kontserni Jaeäri valdkonda kuuluva Võrguehituse põhitegevuseks on elektripaigaldiste projekteerimine, ehitamine ja hooldus. Ettevõte loodi 2009. aasta alguses projekteerimiseettevõtte Elpec ja ehitusettevõtte Elektriteenused liitmisel, et pakkuda elektrivõrgu komplekslahendusi peamiselt Eesti Energia kontserni ettevõtetele.