Värsked tööpakkumised

Juhtivspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 63394

Tööpakkumise number

63394

Töö kirjeldus

Juhtivspetsialisti ülesanneteks on:

  • osalemine planeeringute, teemaplaneeringute, arengukavade, piirkondlike kavade, skeemide jms. lähteandmete väljatöötamises, koostamises ja läbivaatamises ning nende rakendamise jälgimine linna planeerimis- ja projekteerimistegevuses;
  • detailplaneeringute lähteülesannete, detailplaneeringute, projektide projekteerimistingimuste, ehitusprojektide kooskõlastamine ja ehituslubade menetlemine tehnilise infrastruktuuri seisukohalt;
  • osalemine kohaliku omavalitsuse normdokumentide väljatöötamisel ja õigusaktide eelnõude ettevalmistamisel;
  • kodanike, projekteerijate ja ametnike nõustamine linna infrastruktuuriga seotud küsimustes.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eeldused:

  • riiklikult tunnustatud akadeemiline tehniline kõrgharidus;
  • erialaste teadmiste olemasolu ja normdokumentide tundmine ning eelnev projekteerimisalane töökogemus teede-tänavate ja tehnilise infrastruktuuri valdkonnas;
  • valmisolek meeskonnatööks ja hea suhtlemisoskus;
  • kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega

Kandideerimisel tuleb kasuks projektijuhtimise kogemus, CAD-tarkvara kasutamise oskus, riiklike ja Tallinna õigusaktide tundmine.

Pakume huvitavat tööd, õppimis- ja arenguvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Sooviavaldus koos elulookirjeldusega (CV) palume saata hiljemalt 17. aprilliks 2006. Täiendav info telefonil 640 4707, Jüri Kurba.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
30. märts 2006

Infrastruktuuri osakond on Tallinna Linnaplaneerimise Ameti struktuuriüksus, mille ülesandeks on linna tänavavõrgu ja tehnilise infrastruktuuri arengu väljatöötamise koordineerimine, vastavate uuringute tellimine ja sellekohaste hangete korraldamine. Ülelinnalise tehnilise infrastruktuuri planeerimise alase koostöövõrgustiku koordineerimine. Linna liiklusrajatiste ja infrastruktuuriobjektide projekteerimistingimuste koostamine, planeeringute, ehitusprojektide ning kaevelubade menetlemine.