Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63394

Juhtivspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juhtivspetsialisti ülesanneteks on:

  • osalemine planeeringute, teemaplaneeringute, arengukavade, piirkondlike kavade, skeemide jms. lähteandmete väljatöötamises, koostamises ja läbivaatamises ning nende rakendamise jälgimine linna planeerimis- ja projekteerimistegevuses;
  • detailplaneeringute lähteülesannete, detailplaneeringute, projektide projekteerimistingimuste, ehitusprojektide kooskõlastamine ja ehituslubade menetlemine tehnilise infrastruktuuri seisukohalt;
  • osalemine kohaliku omavalitsuse normdokumentide väljatöötamisel ja õigusaktide eelnõude ettevalmistamisel;
  • kodanike, projekteerijate ja ametnike nõustamine linna infrastruktuuriga seotud küsimustes.

Ootused kandidaadile

Kandideerimise eeldused:

  • riiklikult tunnustatud akadeemiline tehniline kõrgharidus;
  • erialaste teadmiste olemasolu ja normdokumentide tundmine ning eelnev projekteerimisalane töökogemus teede-tänavate ja tehnilise infrastruktuuri valdkonnas;
  • valmisolek meeskonnatööks ja hea suhtlemisoskus;
  • kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega

Kandideerimisel tuleb kasuks projektijuhtimise kogemus, CAD-tarkvara kasutamise oskus, riiklike ja Tallinna õigusaktide tundmine.

Pakume huvitavat tööd, õppimis- ja arenguvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Sooviavaldus koos elulookirjeldusega (CV) palume saata hiljemalt 17. aprilliks 2006. Täiendav info telefonil 640 4707, Jüri Kurba.

Tööpakkumise number
#63394