Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63168

Juhtivspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

- taimekaitsevahendite (pestitsiidide) jääkide analüüsimine erinevatel kromatograafilistel meetoditel ( HPLC, GC, LC)
- proovide ettevalmistamine kromatograafilisteks analüüsideks
- taimekaitsevahendite kvaliteedi füüsikalis - keemiliste analüüside labiviimine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

- keemia või biokeemia-alast kõrgharidust
- eelnevat laboritöö kogemust
- inglise keele valdamist vähemalt kesktasemel
- arvuti kasutamise oskust ( Word, Exel )
- initsiatiivikust ja õppimisvõimet

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

- töösuhte kindlust
- sõbralikku kollektiivi
- kaasaegseid seadmeid ja tingimusi
- täiendõppe võimalusi

Tööpakkumise number
#63168