Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220244

Juhtivraamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • eelarveliste vahendite kasutamise jälgimine;
  • rahaliste vahendite broneerimine;
  • maksete lõppkontroll ja kinnitamine;
  • projektiarvestuse juhendamine;
  • pangatehingute töötlemine;
  • andmete kontroll;
  • metoodiliste juhendite väljatöötamisel osalemine;
  • lepinguliste maksegraafikute jälgimine ja periodiseerimine;
  • käibedeklaratsioonid (piiratud käibemaksukohustuslane).

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus majandusvaldkonnas;
  • finantsalane töökogemus vähemalt 4 aastat;
  • juhtimiskogemus vähemalt 1 aasta, mille alla võib kuuluda ka väiksema meeskonna/grupi juhtimine;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus algtasemel;
  • Exceli andmetöötluse ja Word tekstitöötluste oskus, MS Outlooki tundmine;
  • riigikorralduse põhialuste tundmine;
  • vastavus avaliku teenistuse seaduses ametnikele kehtestatud tingimustele.

Kasuks tuleb:
  • töökogemus majandustarkvaraga SAP;
  • hea Exceli kasutusoskus;
  • meeskonnatöö oskus;
  • vene keele oskus;
  • varasem töökogemus avalikus sektoris.

  • head väljakutset Eesti suurimas avaliku sektori organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Finantsbüroo ülesandeks on koordineerida ja arendada finantsarvestust asutuses ning kajastada kulude-tulude alusel majandustehinguid. Raamatupidamistalituse põhiülesanne on raamatupidamisarvestuse ja –aruandluse teostamine. Raamatupidamisarvestus toimub tsentraliseeritult.

Elulookirjeldust ootame hiljemalt 9. märtsiks 2011. a. CV Keskuse kaudu või paberkandjal aadressil:
Politsei- ja Piirivalveamet
Personalibüroo värbamistalitus
Pärnu mnt. 139
15060 Tallinn

Täiendav informatsioon:
Ametikoha sisuliste küsimuste korral Erki Paul Ridal, e-post: erki-paul.ridal(ät)politsei.ee, telefon: 612 3178
Kandideerimist puudutavate küsimuste korral Anneli Villemson, e-post: anneli.villemson[ät]politsei.ee, telefon: 612 3450.

Tööpakkumise number
#220244

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
9. märts 2011
Kuulutus sisestati:
24. veebruar 2011

Politsei- ja Piirivalveamet on politsei-, piirivalve ning kodakondsuse- ja migratsiooni valdkonna ülesandeid täitev organisatsioon, mis hoiab ja tagab turvalise elukeskkonna Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda sellesse oma panuse, oled oodatud kandideerima vabadele ametikohadele Politsei- ja Piirivalveametis.

Vaata rohkem