Värsked tööpakkumised

Juhtivraamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 573103

Tööpakkumise number

573103

Firma nimi peidetud Juhtivraamatupidaja

Töö kirjeldus

AS Go Group kontserni kuuluvatele tütarettevõtetele raamatupidamisteenuse osutamine.
• Majandusaasta aruannete koostamine
• Auditi protsessis osalemine
• Maksudeklaratsioonide koostamine ning suhtlemine Maksu- ja Tolliametiga
• Raamatupidamis- ja palgaarvestus
• Konsolideerimise protsessis osalemine
• Tütarettevõtete raamatupidamisalane nõustamine

Nõudmised kandidaadile

Raamatupidamis- või majandusalane kõrgharidus, eelnev töökogemus (pea)raamatupidajana.
Hea eneseväljendusoskus, korrektsus, täpsus ja kohusetunne;
Hea pingetaluvus ning oskus aega planeerida ja prioriteete seada

Sind ootavad toetavad ja professionaalsed kolleegid. Pakume eneseteostuse võimalust, kus on oluline initsiatiiv ja vastutuse võtmine.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
1. jaanuar 2019

2005 aastal loodud AS Go Group põhineb kohalikul erakapitalil ning on investeerimis- ja tugiteenuseid pakkuv ettevõte. Go Group kontserni tegevuse neli põhisuunda on inseneeria, turism, kinnisvara ja transport.