Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24034

Juhtivinspektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Asjaajamistalituse töö juhtimine ja organiseerimine, asjaajamis- ja arhiivialase töö ning ekspertiisimaterjalide registreerimise ja ringluse korraldamine asutuses

Ootused kandidaadile

* Kõrgharidus või selle omandamine
* Töökogemus ametikoha töövaldkonnas 3 aastat või töökogemus vanemspetsialistina riigiasutuses ametikoha töövaldkonnas 2 aastat
* Meeskonna juhtimise alased teadmised ja oskused
* Eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega ning ühe võõrkeele oskus algtasemel
* Ametikohal vajalike arvutiprogrammide tundmine (Microsoft Office, Postipoiss)
* suhtlemisoskus
* organiseerimisvõime
* täpsus
* kohusetundlikkus
* kõrge pingetaluvus
* iseseisev otsustusvõime

Ettevõte pakub

* kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
* stabiilset riigiametniku palka, koos selle juurde kuuluvate soodustustega
* huvitavat tööd kiirestiarenevas ekspertiisiasutuses
* arengu- ja eneseteostusvõimalusi
* erialast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#24034