Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126043

Juhtiv vanemõde naistehaiguste keskusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • alluvate tegevuse planeerimine, organiseerimine, motiveerimine, kontrollimine ning hindamine
  • keskuses tegevust koordineerivate dokumentide välja töötamise ja nende töösse rakendamise tagamine
  • kvaliteedisüsteemi juurutamise juhtimine oma vastutusvaldkonnas, kvaliteeditagamise alases tegevuses osalemine
  • personali erialase arengu analüüsimine ja erialase täiendkoolituse korraldamine
  • personalialase töö koordineerimine, aidates kaasa koostöö ja meeskonnatöö arendamisele
  • oma vastutusalas olevate kululiikide osas eelarve täitmise kontrollimine ja analüüsimine

Ootused kandidaadile

  • kutsekõrg- või kesk-eriharidus õendusalal
  • vähemalt 3-aastane õendus- ja juhtimisalane töökogemus
  • juhtimisalased teadmised ja oskused
  • väga hea eesti keele oskus ning vene ja inglise/saksa keele oskus suhtlustasandil
  • tööks vajalike arvutiprogrammide valdamine
  • koostöövalmidus, tasakaalukus, stressitaluvus, otsustusvõimelisus, initsiatiivikus, täpsus

  • huvitavat ja arendavat tööd Eesti ühes suuremas tervishoiuasutuses
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga ja visioon naistehaiguste keskuse arendamisest ja õendus-hooldustöö juhtimisest.

Tööpakkumise number
#126043