Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313879

Juhtiv väärteomenetleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soovime leida oma meeskonda inimest, kellel oleks huvi anda enda panus MTA väärteomenetluse valdkonna arengusse.

Juhtiva väärteomenetleja peamisteks ülesanneteks on:

  • asutuse esindamine kohtumenetluses (väärteomenetlused) ja kohtuvälise menetleja tegevuse peale esitatud kaebuste lahendamine

  • asutuse menetlejate nõustamine ja juhendamine ning väärteomenetluse koolituste läbiviimine

  • osalemine süüteomenetlust puudutavas õigusloomes

  • väärteomenetlust puudutavate juhendite ja muude dokumentide väljatöötamine ning osalemine arendusprojektides

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

  • juriidiline kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus

  • karistusõiguse hea tundmine

  • teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus

  • väga hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus

  • suutlikkus määratleda probleeme ja otsida ning pakkuda neile lahendusi

  • oskus iseseisvalt tegutseda ja oma aega efektiivselt planeerida

  • julgus ja tahe hakkama saada ka keeruliste olukordadega, võime ennast vajadusel kehtestada

  • sihikindlus ja usaldusväärsus

Pakume huvitavat, mitmekesist ja laialdast eneseteostust võimaldavat tööd, erinevaid täienduskoolitusi ja toetavat kollektiivi.

Lisainfo

Täidame 2 ametikohta, sh 1 asenduskoht.
Töökohad asuvad Tallinnas.
Tööalane lisainfo: Tiiu Mõttus 676 1490

Tööpakkumise number
#313879

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
11. august 2013
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2013

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.

Vaata rohkem