Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798331
Veebipõhine värbamine
Osaline kaugtöö võimalus

Juhtiv teedeinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Juhtiva teedeinsenerina oled osa meeskonnast, kus projekteerid Eesti tuleviku teid. Selleks, et saaksime meeskonnana head inseneritööd teha, on sinu peamisteks tegevusteks:

  • teede projekteerimine
  • tellija vajaduste väljaselgitamine ja nõustamine
  • vastutava spetsialistina teede projekteerimise juhtimine valitud projektides
  • noorematetele kolleegidele tööülesannete jagamine, nende juhendamine ja kontrollimine
  • igapäevane meeskonnatöö, suhtlemine tellijate ja partneritega

Ootused kandidaadile

  • pikaaegne valdkonna kogemus
  • erialane haridus
  • teede valdkonna kutsetunnistus vähemalt tasemel 7
  • projekteerimisalase tarkvara kasutamisoskus
  • hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • täpsus, korrektsus, püsivus
  • oskus kinni pidada tähtaegadest

Kasuks tuleb:
B-kategooria juhiluba ja võõrkeelte oskus

  • pikaajalist ja arendavat töösuhet professionaalses meeskonnas

  • kaasaegseid töömeetodeid,-keskkonda ja -vahendeid

  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • erialaseid koolitusi

  • sporditoetust

  • ühisüritusi

Tööpakkumise number
#798331