Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223096

JUHTIV KONTROLLER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juhtiv kontroller vastutab Statoili kontsernile ja Eesti Statoili juhtkonnale vajalike majandustegevuse aruannete ja analüüside koostamise eest. Koostöös finantsjuhi ja teiste osakondadega arendab juhtiv kontroller edasi aruandlus- ja kontrollilahendusi kogu ettevõttele.

Põhilised tööülesanded:

  • Juhtimisaruannete koostamine ja ärianalüüs
  • Eelarvestamise koordineerimine
  • Äriplaanide ja tasuvusarvutuste koostamine
  • Ärikeskkonna ning äriklientide krediidivõime analüüsid
  • Finantsspetsialisti töö juhtimine
  • Vajalike juhendmaterjalide ja eeskirjade väljatöötamine finantsanalüüsi, finantskontrolli ning krediidijuhtimise vastutusalas
  • Ettevõtte finantsjuhtimise valdkonna projektide eestvedamine

Ootused kandidaadile

  • Majandusalane kõrgharidus
  • Eelnev töökogemus finantskontrolli valdkonnas
  • Juhtimisinfo analüüsi ja esitamise kogemus
  • Hea stressitaluvus ning võime tegutseda üheaegselt mitme pingelise ülesandega
  • Tugev organiseerimisvõime, kohusetundlikkus, iseseisvus ja täpsus
  • Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • Väga hea arvutikasutamise oskus (MS Office programmid, kasuks tuleb SAP programmi kogemus)

  • Tähtajalist tööd lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asemel.
  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelisse kontserni kuuluvas ettevõttes.
  • Järjepidevat erialast koolitust ja rohkelt arenemisvõimalusi.
  • Kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi.

Lisainfo

Kandideerimisel esitatavad küsimused:
1. Millised võtmetegurid tagavad eelarvestamise protsessi tulemuslikkuse ning kvaliteetse finantsplaani?
2. Milliseid meetodeid kasutatakse ärianalüüsis?
3. Millised võiksid olla AS-i Eesti Statoil jaoks viis olulisemat finantssuhtarvu või võtmenäitajat. Põhjendage oma valikut.

Kandideerimiseks palume sisestada ankeet ja vastata esitatud küsimustele Statoili kodulehel
www.statoil.ee > Tule meeskonda > Vabad ametikohad > Juhtuv kontroller.

Kandideerimise tähtaeg: 11. aprill 2011.

Ametikohale kandideerides olete andnud nõusoleku oma CV säilitamiseks Eesti Statoili värbamise andmebaasis ja taustauuringu teostamiseks pärast tööintervjuud.

Tööpakkumise number
#223096

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
24. märts 2011

AS Eesti Statoil on rahvusvahelise kontserni Statoil Fuel & Retail ASA tütarettevõte ning juhtiv mootorikütuste jaemüüja Eestis, teenindades igal kuul 1,5 miljonit klienti. AS-i Eesti Statoil emafirma Statoil Fuel & Retail ASA omab Skandinaavias, Poolas, Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal ulatuslikku jaemüügivõrgustikku, kuhu kuulub ligikaudu 2300 täisteenindus- ja automaatjaama. Statoili kaubamärki kandvates teenindusjaamades üle Euroopa töötab rohkem kui 17 000 inimest ning lisaks ligi 2000 inimest grupi peakontorites kaheksas riigis. AS-il Eesti Statoil on 46 teenindusjaama ja viis 1-2-3 automaatjaama üle Eesti. Statoili teenindusjaamades töötab üle 500 inimese ning Tallinna peakontoris 50 inimest.

Vaata rohkem