Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26240

Juhtimissüsteemi administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaasaegsetel IT lahendustel põhineva elektrivõrgu juhtimis- ja seiresüsteemi katkematu toimimise tagamine
  • süsteemi administreerimine ja arendamine
  • andmebaaside korrashoid

Ootused kandidaadile

  • arvutite riist- ja tarkvara tundmine (Unix,Linux)
  • programmeerimisoskus (C,SQL)
  • andmebaasisüsteemide kasutamiskogemus
  • eesti keele vaba valdamine
  • vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast tööd
  • võimalust kaasa rääkida unikaalse süsteemi arendamisel
  • väliskoolitust

Lisainfo

Töökoht asub Kadaka tee 42, Tallinn

Tööpakkumise number
#26240