Värsked tööpakkumised

Juhtimiskeskuse töötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 44777

Tööpakkumise number

44777

Töö kirjeldus

  • häirete töötlemine ja edastamine
  • probleemolukordade operatiivne lahendamine
  • informatsiooni edastamine
  • klienditeenindus

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskhariduse olemasolu
  • eesti keele valdamine kõnes ja kirjas ning hea vene keele oskus
  • arvuti tavaprogrammide kasutamise oskus vähemalt kesktasemel
  • täpsus ja korrektsus
  • väga hea pingetaluvus
  • soov olla tunnustatud spetsialist ja usaldusväärne meeskonnaliige

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd stabiilses ettevõttes
  • kaasaegse tehnikaga varustatud ja töötajasõbralikku töökeskkonda
  • ametikohale vastavat koolitust ja väljaõpet
  • toetavat meeskonda
  • paindlikku tööaega

Lisainfo

Niisama proovijatel palume oma CV-d mitte saata!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
3. mai 2005

Securitas Eesti AS on maailma suurima turvafirma esindus, mis tegutseb Eestis alates 1996.a. sügisest.
Securitas Eesti AS tegevusaladeks on valveseadmete müük, hooldus ja paigaldamine ning mehitatud-, tehnilise- ja patrullvalve teenuse osutamine.
Lisaks Tallinnale oleme esindatud ja pakume oma klientidele kvaliteetset turvateenust Pärnus, Tartus, Sauel, Viljandis, Kuressaares, Haapsalus, Rakveres, Jõhvis, Narvas ja Sillamäel.
Meie põhiväärtusteks on ausus, valvsus ja abivalmidus ning oma töötajates hindame positiivset ellusuhtumist, teenindusvalmidust ja eeldusi sõbralikuks meeskonnatööks.