Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #751285
Kaugtöö võimalus

Juhtimiskeskuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • Kindlustusjuhtumite korral inimeste nõustamine

  • 24h hädaabi juhtumite korral lahenduste organiseerimine üleeuroopaliselt

  • Aktiivne suhtlemine Baltikumi ning Euroopa koostööpartneritega

  • Juhtumite sisestamine ning haldus infosüsteemides

Ootused kandidaadile

  • Soovid inimesi aidata
  • Omad head suhtlemisoskust ning oled empaatiavõimeline
  • Oled täpne, kohusetundlik ja korrektne
  • Oskad eesti, vene ja inglise keelt suhtlustasandil
  • Omad suurepärast organiseerimisvõimet ja logistilist mõtlemist
  • Pöörad tähelepanu detailidele
  • Omad heal tasemel arvuti kasutamise oskust
  • Oled valmis töötama muutuva graafikuga

Kasuks tuleb

  • Eelnev töökogemus klienditeeninduse valdkonnas
  • Varasem kokkupuude kindlustusvaldkonnaga

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet ja vaheldusrikast vahetustega tööd

  • Meeldivat ja pika staažiga professionaalset meeskonda

  • Kaasaegseid töötingimusi

  • Väärilist töötasu

  • Lisapuhkusepäevad tööstaažist lähtuvalt

Tööpakkumise number
#751285