https://www.cvkeskus.ee/628622

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Juhtimiskeskuse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 628622

Tööpakkumise number

628622

Firma nimi peidetud JUHTIMISKESKUSE SPETSIALIST

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on tagada läbi katlamajade kaugjälgimise klientidele maksimaalne võimalik energiavarustus ning ettevõtte sisene tootmisinfo kiire liikumine ja kvaliteet. Seejuures tagad klientide teavitamise ja koordineerid häiretele operatiivset reageerimist. Nõustad oma töös nii tehnilist personali kui kliente, pead ülevaadet hooldustegevustest ja teostad energiakeskuste efektiivsusanalüüsid.


Nõudmised kandidaadile

Edu töös tagab soojustehniline haridus, mis võib olla omandamisel ja töö käigus omandatud hea valdkondlik kogemus. Tunned katelde töö põhimõtted, sul on hea arusaam soojus ja jahutus tehnikast ning tunned automaatika süsteeme. Sul on hea suhtlemis ja koostööoskus, oled õpihimuline ning lahendusele orienteeritud. Suudad iseseisvalt prioriteete seada ja koordineerida tööd rahulikult ja otsustavalt ka avariiolukorras. Lisaks väga heale eesti keelele valdad suhtlustasemel vene keelt.


Ettevõte pakub

Sind ootab huvitav ja väljakutsete rohke töö kasvavas ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes, võimalus ennast pidevalt tehniliselt täiendada ja olla kursis erinevate energiateenuse lahendustega. Koostöös professionaalse meeskonnaga tagad energiavarustuse ettevõtetele üle Eesti. Lisaks selgeid eesmärke, koostööle ja tulemusele orienteeritud organisatsioonikultuuri ja soodustuste paketti.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
21. november 2019

FIRMA NIMI PEIDETUD

Adven on Põhjamaade ja Balti riikide juhtiv energia- ja veeteenuste pakkuja. Toodame tööstusele auru, soojust ja külma ning pakume erinevaid lahendusi, et parandada ja edendada energia, vee ja materjali kasutamise tõhusust. Toodame kaugkütte ja kinnisvara-spetsiifiliste lahendustega soojust ja jahutust, mis kasutavad muuhulgas bio- ja geoenergiat. Meie ärimudel põhineb energia täisteenusel ja pikaajalisel partnerlusel. Adven Eestis töötab 85 inimest. Opereerime ja hooldame Eestis üle 100 energiakeskuse.