Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #226961

Juhtimiskeskuse operaator/turvatöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on nii tehnilise- kui ka mehitatud valvetenuse kordineerimine ja juhtimine kui ka klientidega suhtlemine.

Ootused kandidaadile

Nõutav on riigikeele oskus (tunnistuse olemasolu) vähemalt kesktasemel. Arvuti kasutamise oskus (kodukasutaja tase).
Stressitaluvus ja hea suhtlemisoskus. Positiivne ellusuhtumine.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus turvaettevõttes või politseis. Turvatöötaja kvalifikatsioonitunnistus.

Pidevalt arenevas ning laienevas ettevõttes pakume omaltpoolt võimalust areneda koos ettevõttega ja huvitavat ning mitmekesist tööd, väga positiivses ning mõistat suhtumist omavas kollektiivis.
Lisaks pakume nii väljaõpet (juhtimiskeskuse tööspetsiifika) kui koolitust ning täiendkoolitusi (turvatöötaja kvalifikatsioonitunnistus).

Lisainfo

Kui sinu kutsumuseks on klienditeenindus ja eesmärgiks areneda koos ettevõttega, siis oled õiges kohas.
Juhtimiskeskuse töö sisuks on nii tehnilise- kui ka mehitatud valveteenuste kordineerimine, kontrollimine kui töö juhtimine. Töö toimub vahetustega.

Tööpakkumise number
#226961