Tööpakkumise number

579036

USS SECURITY EESTI AS Juhtimiskeskuse operaator

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on valveobjektidelt saabuvate häirete töötlemine, patrullteenistuse töö koordineerimine, laekuva informatsiooni fikseerimine ja operatiivne edastamine ning kvaliteetsete ja eeskujuliku klienditeeninduse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

• On vähemalt 19-aastane ja kohtulikult karistamata:
• omab vähemalt põhiharidust;
• räägib hästi eesti keelt ( Vähemalt B2 tunnistus) ja vene keelt;
• oskab arvutit kasutada;
• on abivalmis ja kohusetundlik.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2019
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2019
Soovin kandideerida

Juhtimiskeskuse operaator

USS SECURITY EESTI AS

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

Vaatan ettevõtte profiili