Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155643

Juhtimiskeskuse operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • sissetulevatele häiretele reageerimine, info edastamine
  • koostöö patrullekipaažidega
  • klientidega suhtlemine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 19 aastane
  • hea eesti ja vene keel
  • hea arvutikasutamisoskus
  • valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • mitmekülgset koolitust
  • karjäärivõimalust
  • kindlat töögraafikut
  • kaasaegseid töövahendeid

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel (2 12-tunnist päevast vahetust, 2 12-tunnist öist vahetust, 4 vaba päeva). Piirkond Tallinn ja Harjumaa.
Kandideeri vaid juhul, kui vastad kõigile kuulutuses esitatud nõudmistele. Ühendust võtame vaid sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#155643