Värsked tööpakkumised

Juhtimiskeskuse elektrik Paides

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172719

Tööpakkumise number

172719

Töö kirjeldus

Sinu tulevane töö on liikuv, vastutusrikas ja nõuab kiiret reageerimist. Sul tuleb teostada lülitamisi ja hooldustöid, lokaliseerida ja kõrvaldada rikkeid kogu Sinu piirkonna elektriseadmetes.

Nõudmised kandidaadile

• omad elektrialast kutseharidust
• Sul on vähemalt 3-aastane töökogemus elektrikuna
• naudid liikuva iseloomuga tööd ja oled valmis kõrgtööks
• omad B-kategooria juhiluba
• valdad nii eesti kui vene keelt
• oskad kasutada arvutit
• soovid töötada graafiku alusel
Varasem töökogemus kõrgepingeseadmetega annab kandideerimisel eelise.

• saad osa stabiilses suurettevõttes töötamise hüvedest – alaline vajadus energeetika järele, sellest tulenev kindel töö ja stabiilne palk loovad kestva turvatunde
• saad koostööd teha ligi 8300 oma ala professionaalist kolleegiga, õppida nende kogemusest ja täiendada neid oma teadmistega
• saad töö käigus väärtuslikke teadmisi ja kogemusi elektriseadmetest ning -võrgust. Need on meil hinnas ja aitavad kaasa Sinu edaspidisele arengule Eesti Energias
• saad osa töötajale pakutavatest soodustustest ja toredatest ühisüritustest, tervise eest hoolitsemiseks saad liituda Eesti Energia spordiklubiga
• vajadusel saad ühildada õpingud ja töö

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2009

Kindel võrguteenus – toome elektri iga kliendini!

Eesti Energia on rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni teeninduseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia kontserni kuuluv Jaotusvõrk toob Eesti suurima võrguettevõtjana elektri ligi 90% eestimaalasteni.