Värsked tööpakkumised

Juhtimiskeskuse dispetšer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238139

Tööpakkumise number

238139

Töö kirjeldus

Dispetšerina täidad järgmiseid vastutusrikkaid ülesandeid:
• vastad rikketelefonile ja sisestad klienditeated andmebaasi
• korraldad ja haldad klientide elektri katkestustest teavitamist
• korraldad plaaniliste tööde teostamist, seadmete tööst väljaviimist
• lokaliseerid elektrivõrgu rikkeid ja juhid nende likvideerimist
• jälgid online´is elektriseadmete tööd
• edastad infot elektrivõrgu olukorrast ning dokumenteerid sündmusi

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda just Sind, kui:
• Sul on elektrialane kõrgharidus või selle omandamine
• oled kohusetundlik ja vastutusvõimeline
• oled hea suhtlemis- ning läbirääkimisoskusega
• valdad eesti keelt ja vene keel suhtlustasemel
• oskad kasutada arvutit

Ettevõte pakub

Sind ootab ees:
• mitmekülgne ja arendav töö toredas meeskonnas
• tööandjapoolne ametialane väljaõpe, mis on abiks paljudel teistel elektrivõrguga seotud erialadel
• saad töötada graafiku alusel, mis võimaldab paindlikult tööaega seada
• võimalus ammutada energiat Eesti Energia spordiklubis

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. september 2011
Kuulutus sisestati:
31. august 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Jaotusvõrgu Juhtimiskeskus vastutab jaotusvõrgu elektripaigaldiste ööpäevaringse juhtimise eest. Tagamaks sellega kliendi vajadustele vastava kvaliteediga elektrienergia ülekande ja jaotamise.