Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58148

Juhtimiskeskuse dispetšer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna linna elektrivõrgu ööpäevane operatiivjuhtimine.

  • lülimistoimingute juhtimine
  • rikete lokaliseerimise ja likvideerimise juhtimine
  • töökohtade ettevalmistamine
  • elektriseadmete töö jälgimine

Ootused kandidaadile

  • elektrialast kõrg või kesk-eriharidust
  • vähemalt viieaastast elektrialase töö kogemust
  • eesti keele oskust kõrgtasemel
  • vene keele oskust kesktasemel

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd vahetustega
  • kaasaegset töökeskkonda
  • ametialast täiendkoolitust

Lisainfo

Täiendav info Tuve Ottsonilt telefonil 071 54389 või 051 18205

Tööpakkumise number
#58148