Värsked tööpakkumised

Juhtimiskeskuse dispetser Jõhvis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172122

Tööpakkumise number

172122

Töö kirjeldus

• korraldad plaaniliste tööde teostamist, seadmete tööst väljaviimist
• lokaliseerid elektrivõrgu rikkeid ja juhid nende likvideerimist
• jälgid online´is elektriseadmete tööd
• edastad infot elektrivõrgu olukorrast ning dokumenteerid sündmusi.

Nõudmised kandidaadile

• Sul on elektrialane kutseharidus vähemalt bakalaureuse tasemel
• oled valmis 12-tunnistes vahetustes tööd tegema
• oled kohusetundlik ja vastutusvõimeline
• valdad nii eesti kui vene keelt
• oskad kasutada arvutit
Eelistame kandidaate, kes omavad elektritööde pädevust.

• saad osa suurettevõtte hüvedest. Meie kontsernis on ligi 8000 töötajat, kes on sidunud end stabiilse äriga. Alaline vajadus energeetika järele tagab kindla töö ja palga ning seeläbi turvatunde. Suurettevõttena koondame endas palju professionaale, kes täiendavad teineteist
• saad teha huvitavat tööd, olla keskpunkt elektriohutusest kuni telejuhtimiseni
• saad ametialast väljaõpet, mis on abiks paljudel teistel elektrivõrguga seotud erialadel
• saad teha tööd graafiku alusel, mis võimaldab paindlikult tööaega seada
• saad osa Eesti Energia töötajaile pakutavatest soodustustest ja toredatest ühisüritustest.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2009

Kindel võrguteenus – toome elektri iga kliendini!

Eesti Energia on rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni teeninduseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia kontserni kuuluv Jaotusvõrk toob Eesti suurima võrguettevõtjana elektri ligi 90% eestimaalasteni.