Värsked tööpakkumised

Juhtimiskeskuse abidispetser

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193229

Tööpakkumise number

193229

Töö kirjeldus

Abidispetšerina tegeled järgmiste vastutusrikaste ülesannetega:

  • korraldad ja haldad klientide teavitamist katkestustest
  • abistad dispetšerit skeemide uuendamisel, plaaniliste tööde kavandamisel, kooskõlastamisel ja andmebaasi sisestamisel
  • vastad rikketelefonile ja sisestad klienditeateid andmebaasi
  • abistad dispetšerit rikete likvideerimisel ja defektide haldamisel
  • jälgid juhtimiskeskusele esitatud tellimuste täitmist

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda just Sind, kui:

  • Sul on elektrialane kõrgharidus või oled seda omandamas
  • oled kohusetundlik ja vastutusvõimeline
  • oled hea suhtlemis- ning läbirääkimisoskusega
  • valdad vabalt eesti keelt ning vähemalt suhtlustasemel vene keelt
  • oskad kasutada arvutit

Ettevõte pakub

Juhtimiskeskuses töötades ootab Sind ees:

  • mitmekülgne ja arendav töö
  • tore ja toetav meeskond
  • kindla töö ja stabiilse palgaga kaasnev turvatunne
  • võimalus ammutada energiat Eesti Energia spordiklubis

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
4. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
22. märts 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Jaotusvõrgu Juhtimiskeskus tegeleb võrguettevõtjate elektripaigaldiste ööpäevaringse juhtimisega tagamaks kliendi vajadustele vastava kvaliteediga elektrienergia ülekanne ja jaotamine.