Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #270693

Juhtimisinfosüsteemi (Business Intelligence) analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kasutajate toetamine juhtimisinfosüsteemi kasutamisel
Business Intelligence süsteemi arendusvajaduste defineerimine ning realiseerimine/tellimine koostööpartnerilt
Business Intelligence raporteerimissüsteemi haldamine

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus (olemasolu või selle omandamine)
Väga hea analüüsioskus
Baasteadmised andmebaasidest
Iseseisev mõtlemis- ja otsustusvõime
Väga hea koostööoskus

Kutsume Sind tööle Eesti suurimasse ehitus- ja aiakaupadega tegelevasse jaekaubandusketti, millega kaasnevad võimalused omandada väärtuslikke töökogemusi ja täiendada teadmisi.

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus SAP BusinessObjects InfoView ja Web Intelligence aruandlusprogrammidega, infotehnoloogia-alane haridus, hea inglise keele oskus.

Tööpakkumise number
#270693