https://www.cvkeskus.ee/179857

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179857

Juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

you ll be office manager supervising buying selling experience in houses required .FRENCH IS A PLUS
Experience is woodenhouse is extremely positive


Ootused kandidaadile

salary from 17000 EEK TO 20OOO EEK BASIS FULL TIME MONTHLY.


Ettevõte pakub

iNTERESTING JOB . AND POSSIBILITY TO VARIOUS RESPONSABILITIES and higher salary for experienced person


Tööpakkumise number
#179857
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Juht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!