Värsked tööpakkumised

Juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 157253

Tööpakkumise number

157253

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda restorani juhti, kelle ülesanneteks on meeskonna igapäevase töö juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat omab juhtimisalast töökogemust ja/või haridust, tunneb arvutiprogramme, omab juhilube. Soovitavalt omab kogemust toitlustamise valdkonnas.

Pakume uut väljakutset arenevas ettevõttes, kaasaegseid töötingimusi, võimalust kujundad oma meeskond.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2008
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2008
Lisainfo palga kohta:
töötasu kokkuleppel

Uus bowlingu-ja piljardiklubi Liverpool asub Tallinna kesklinnas Scala Citys. Varsti avatavas klubis saab mängida Eestis seni ainulaadset virtuaalset bowlingut ning kasutada mugavat piljardisaali. Klubi restoranis pakutakse nii a´la carte kui ka buffet roogasid.