Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247095

Juht

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juht vastutab sihtasutuse käivitamise ja sihtasutusele pandud eesmärkide täitmise eest.

Ootused kandidaadile

kõrgharidus
hea suhtlemis- ja koostööoskus
väga hea eesti keele oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
projektide kirjutamise ja juhtimise oskus
kohusetunne, stressitaluvus, empaatiavõime ja konfidentsiaalsus
kasuks tulevad sotsiaal- ja tervishoiu valdkonna alased teadmised
B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

vastutusrikast, huvitavat ja mitmekesist tööd
konkurentsivõimelist töötasu
juhatuse liikme lepingut 5 aastaks

Lisainfo

Ametikohale kandideerijal palume esitada järgmised dokumendid:

motiveeritud avaldus
elulookirjeldus
kõrgharidust tõendava dokumendi koopia
kirjalik visioon hoolekandeteenust pakkuva organisatsiooni arendamisest

Tööpakkumise number
#247095

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2011

Haapsalu Linn on asutamas sihtasutust Haapsalu Hoolekandekeskus, mille põhieesmärgiks on sihtasutusele üleantavate peremajade baasil sotsiaalhoolekande korraldamine ja teenuste osutamine ning sellealane arendustegevus Haapsalu linnas, sealhulgas orbudele ja vanemliku hoolitsuseta jäänud lastele nende põhivajaduste rahuldamiseks peresarnaste elutingimuste võimaldamine, neile turvalise ja arenguks soodsa elukeskkonna loomine ning laste ettevalmistamine võimetekohaseks toimetulekuks täiskasvanuna.

Vaata rohkem

Juht