Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34655

JUHIABI/TURUNDUSASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tegevdirektori assisteerimine (külaliste vastuvõtt, kirjavahetus, tõlkimine)
* osalemine turundusplaani ja -eelarvete koostamisel ja selle ellu viimisel (turunduskampaaniate, kliendiürituste, firmaürituste, sponsorprojektide juhtimine)
* kliendilehe ja siselehe koostamine
* interneti kodulehe ja intraneti täiendamine
* suhtlemine kontserni kommunikatsiooniosakondadega
* suhtlemine reklaamibüroode ja PR firmadega

Ootused kandidaadile

* soovitavalt kõrgharidus
* eelnev töökogemus juhiabina või turundusassistendina
* väga hea eesti ja inglise keel kõnes ja kirjas, vene ja soome keel suhtlustasandil
* hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

* huvitavat ametialast väljakutset
* kaasaegset töökeskkonda
* motiveerivat palka+lisasoodustusi
* koolitust

Tööpakkumise number
#34655