Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70378

Juhiabi/sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö juhiabina (koosolekud, protokollimised jne.)
  • müügijuhi assisteerimine
  • tootmistellimuste sisestamine
  • personalitöö
  • igapäevane sekretäritöö

Ootused kandidaadile

  • On töökogemus
  • On aus, usaldusväärne ja kohusetundlik
  • Oskab eesti, inglise, soome ja vene keelt
  • Kasuks tuleb rootsi keel suhtlustasandil
  • Arvutioskus
  • Hea suhtleja, korrektne ja lojaalne
  • Soovib töötada alustavas firmas

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töösuhet arenevas ettevõttes
  • Head meeskonda
  • Korralikke töötingimusi

Tööpakkumise number
#70378

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2006

Imco Oü on Tallinna Lasnamäe tööstuspargis olev ettevõte, kuhu tuuakse üle
mitmete erinevate plasttoodete valmistamine Rootsist ja Soomest.

Vaata rohkem