Värsked tööpakkumised

Juhiabi/Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210014

Tööpakkumise number

210014

Töö kirjeldus

Juhiabina on Sinu põhiliseks ülesandeks aidata Tegevjuhil parimal viisil tema aega kasutada ning olla talle igapäevaselt sisuliseks toeks tegeledes
klassikalise asjaajamise ning assisteerimise tööga. Lisaks aidata juhti igapäevaelu korraldamises kui selleks vajadus tekib. Sa oled juhi parem käsi ning tihti
esimene inimene, kellega kokku puututakse ettevõttega seotud asjaajamises nii siseselt kui väliselt.

Põhilised tegevused:
Sa vastutad büroo juhtimise ja oskusliku töö korraldamise eest, mis hõlmab mitmeid erinevaid tegevusi nagu haldus, asjaajamine ja juhtimise toimimise
tagamine;
Aitad juhil kalendrit planeerida, lepid kohtumisi kokku, tegeled kirjavahetuse korraldamisega, sorteerid e-kirju ning vastad neile Tegevjuhi nimel;
Hoiad korras dokumendihaldusega seotud toimingud, korraldad nii ettevõtte siseseid kui väliseid üritusi ning sisekommunikatsiooni (s.h. kodulehe haldamine
ning IT-ga seonduv);
Korraldad Tegevjuhi ja teiste töötajate kõiki reisimisega seonduvaid tegevusi ja asjaajamist;
Esindad ettevõtet korraldades külaliste vastuvõtte ning sellega seonduvat;
Organiseerid näitustel osalemist;
Oled kontaktisikuks Keskkonnaministeeriumiga (ja teiste samalaadsete ettevõtetega) asjaajamisel ning hoiad ennast kursis Keskkonnaseadustikuga
seonduvates küsimustes;
Suhtled pankadega, valmistad ette erinevaid Lepinguid ning aitad juhti Personaliga seonduvates küsimustes.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib sulle suurepäraselt kui:
Sul on arvestatav (minimaalselt 2 aastat) ning edukas töökogemus asjaajamise ja kliendisuhtluse valdkonnas;
Kohaned hästi muutustega töös, s.h. tulenevalt kiiresti areneva ettevõtte eripäradest;
Oskad end eesti, vene ja inglise keeles kõneledes ja kirjalikult väga hästi, grammatiliselt õigesti väljendada;
Eristad andmehalduses jm. detaile ja oskad neid konstruktiivsel viisil korrastada;
Valdad loogilist mõtlemist ning oled täpne ja korrektne asjaajamises;
Oled aktiivne, iseseisev ja suudad tähtaegadest kinni pidada ka pingelistes olukordades;
Sinuga on hea ja meeldiv suhelda, esined veenvalt ning Sind saab usaldada.

Kaasaegsele ja edumeelsele organisatsioonile kohaselt toetame me igati oma töötajate karjäärialast arengut ja pakume erinevaid väljakutseid. Me hoolitseme
selle eest, et isiklik elu oleks tööeluga tasakaalus ning et hästi tehtud töö saaks pingutusele vääriliselt tasutud.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2010

Meie kliendiks on Nores Plastik, kelle peamiseks tegevusalaks on sekundaarse plastiktoormaterjali kaubandus. Loomisest alates on ettevõtte areng olnud kiire -
ühe regiooni olulisema plastikjäätmete vahendajana eksporditakse aastas üle 16 000 tonni jäätmaterjale Läänemere maadest ja Kesk-Euroopast. Materjale
müüakse läbi laialdase kliendibaasi tootjatele ja vahendajatele, kes asuvad enamasti Euroopas ja Aasias. Ettevõtte kohta saab rohkem infot siit