Värsked tööpakkumised

Juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39261

Tööpakkumise number

39261

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on direktori sisuline ja tehniline assisteerimine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame:

• erialast või kõrgemat haridust
• head organiseerimis- ja suhtlemisoskust
• väga head inglise keele oskust

Kasuks tuleb eelnev töökogemus samas valdkonnas

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 21.01.2005.a. aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga „Konkurss“ või e-kirjaga info@khk.tartu.ee
Informatsioon telefonil 736 1862 või Evrika.Zirk@raad.tartu.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2005

Tartu Kutsehariduskeskus on Lõuna-Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus.
Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe.

Tartu Kutsehariduskeskuses on 250 töötajat ning tasemekoolituses 2200 õpilast.