Juhiabi
REALTOR OÜ Tööpakkumine aegub 7 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Juhiabi peamisteks ülesanneteks on Starest hotelli ja City Inn külaliskorterite juhi abistamine ning müügitulemuste ja kasumlikkuse suurendamine.

Selleks:

  • majutuspakkumiste koostamine ja esitamine klientidele,
  • olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja uute loomine,
  • aruandluse pidamine,
  • aktiivne osalemine turundus- ja müügitöös.

Ootused kandidaadile

  • väga head suhtlemisoskust,

  • väga head majandusliku planeerimise oskust ja analüüsivõimet,

  • inglise keele oskust,

  • positiivset ja avatud suhtumist,

  • vähemalt keskharidus.

Ettevõte pakub

  • toetavat meeskonda,

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd,

  • konkurentsivõimelist töötasu,

  • firmasiseseid lõbusaid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#676689

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
18. november 2020

REALTOR OÜ

Vaata rohkem

Juhiabi